Het Clemetine jack is een prachtig wollen jack in een diepe tint burgundy. Het jack heeft lange mouwen en sluit middels een knoopsluiting. Het jack heeft een klassieke overhemdkraag en lange mouwen. Het jack heeft typische Magali Pascal ruffle details over de borst en rug. Het jack is gemaakt van 100% wol en daardoor heerlijk warm voor de herfst en winter.
Kleur: burgundy (bordeaux rood)
Pasvorm: dit item valt op maat
Materiaal: 100% wol
Magali Pascal Clementine Burgundy
Magali Pascal is een prachtig, vrouwelijk merk dat in 2005 is opgestart. Magali Pascal combineert de klassieke 'Parisian' style met de moderniteit van vandaag. Het merk staat bekend om vrouwelijke jurken, blouses met prachtige details en tijdloze designs.
Op STYLEROOMS.NL hanteren wij de volgende betalingsmethoden:
iDeal, Afterpay, PayPal, Overboeking, Bancontact (BE)
Wij versturen uw pakket zorgvuldig op met een van onze transporteurs, DHL of PostNL. Binnen Nederland is de verzending gratis! Voor internationale verzendkosten en methoden, klik hier
© 2023 www.stylerooms.nl - Powered by Shoppagina.nl